Finnairin Sukeltajien sääntömääräinen vuosikokous lähestyy. Tulethan osallistumaan ja vähintäänkin tapaamaan muita jäseniä ja nauttimaan tarjoiluista!
Kokous järjestetään Finnair Flight Academyssä, Pyhtäänkorventie 11-13 Vantaa.
Ajankohta on 25.11.2026 klo 18:00 alkaen. Tarvittaessa sisäänpääsyohjeita saa Timo Mäkiseltä timppa.makinen@gmail.com puh. 041-5287897.
Kokouskahvin kera on tarjolla pikkusuolaista ja makeaa eli mielellään ilmoittaudu Tarulle puh. 0503926399 . Ilmoittautumatta voi myös saapua paikalle, jokainen jäsen on tärkeä!
Kokouksessa esitellään ensi vuoden toimintasuunnitelma sekä talousarvio. Kokouksessa myös valitaan seuralle puheenjohtaja sekä hallituksen jäsenet vuodelle 2027. Kaikki ehdotukset toiminnan suhteen ovat tervetulleita ja käsitellään kokouksessa. Tervetuloa mukaan vaikuttamaan!